Aktualnie jesteś tutaj: Strona główna Makijaż permanentny

Makijaż permanentny


Tajemnica prawdziwej doskonałości leży w znajomości wszystkich szczegółów i możliwości

 

Mgr. Aneta Kaszowska - Linergistka posiadająca Certyfikat makijażu permanentnego potwierdzający zdobycie wykształcenie w procesie wykonywania Makijażu i Tatuażu Permanentnego metodą PUREBEAU w języku polskim i niemieckim. Finalistka Mistrzostw Polski W makijażu permanentnym 2012.

 

Aneta Kaszowska

Zaufaj naszemu doświadczeniu

 

Permanent Make-up Purebeau to najbardziej precyzyjna i bezpieczna ze stosowanych obecnie metod makijażu trwałego. Właścicielka salonu Aneta Kaszowska, posługuje się nią od ponad 7 lat.

Makijaż permanentny to idealny sposób, aby wyglądać pięknie niezależnie od pory dnia czy nocy. Powinien być subtelny i precyzyjny, aby podkreślić naturalne piękno nie tworząc przy tym wrażenia sztuczności. Takie efekty można osiągnąć jedynie mając odpowiednie kwalifikacje i odpowiedni sprzęt. To wszystko znajdziesz w AK Beauty Line Permanent Make-up Studio.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie makijażu trwałego ust, oczu ibrwi.

 

W naszym Studiu jesteśmy zawsze na bieżąco z nowościami uczestnicząc we wszystkich szkoleniach organizowanych przez Long Time Liner® w kraju i za granicą. Zdobytą wiedzę i doświadczenie przekazujemy dalej szkoląc młodych adeptów niełatwej sztuki makijażu permanentnego.Organizujemy również wiele spotkań dla prasy chcąc przybliżyć ten wspaniały zabieg upiększający naszym klientkom.

 

 

Pragniesz obudzić z niemal perfekcyjnym makijażem, z doskonałymi kreskami na powiekach, ze wspaniałym konturem wokół ust lub z pięknymi brwiami, zbliżyć się do wiecznego piękna - to brzmi kusząco.

 

Aneta Kaszowska

Makijaż permanentny jest luxusem dla każdego, a w szczególności dla osób, które:

 

 

Czym jest makijaż permanentny?

Makijaż permanentny jest oryginalną sztuką makijażu, stawiającą na pierwszym miejscu podkreślenie naturalnego piękna każdej kobiety. Pozwala wyeksponować delikatność i naturalność twarzy. Większość z nas chce dobrze wyglądać lecz poranny makijaż poprawiany kilkakrotnie w ciągu dnia zabiera nam zbyt wiele cennego czasu. Dzięki niemu możemy precyzyjnie poprawić kształt brwi stwarzając wrażenie ich optycznego zagęszczenia.

 

Makijaż permanentny umożliwia także podkreślenie oczu poprzez powiększenie objętości rzęs. Pozwala również zaznaczyć kontur ust, optycznie je powiększyć, a co najważniejsze wzmocnić intensywność ich barwy. Stają się one wówczas bardziej wyraziste i kobiece. Makijaż permanentny posiada właściwości krótkotrwałego tatuażu, co stwarza możliwość okresowego zdobienia twarzy i ciała. Wykonany przez specjalistę, wyposażonego w zmysł artystyczny, na pewno pozwoli cieszyć się ładnym wyglądem w każdej sytuacji. Zarówno podczas uprawiania sportów jak i korzystania z uroków wypoczynku letniego.

 

Makijaż permanentny stosuje się także przy likwidacji blizn lub maskowaniu defektów skóry, np. plamy pigmentacyjne, blizny, przebarwienia, wprowadzając barwniki odpowiednio dobrane do koloru skóry.

 

 

Najczęściej zadawane pytania

Jak długo się utrzymuje?

W zależności od typu i kolorytu skóry makijaż utrzymuje się od 2 do 5 lat. Gdy zauważymy, że zaczyna blednąć możemy w każdym momencie poddać się ponownemu zabiegowi i zabarwić go na nowo. Zaletą makijażu permanentnego jest to, że możemy w dowolnym czasie zmieniać nasz wizerunek.

 

Czy niesie ze sobą ryzyko?

Wszystkie używane przez nas barwniki, igły i urządzenia do makijażu są dopuszczone do użytkowania na rynku polskim, jak również spełniają wszystkie najwyższe standardy higieniczne. Na podstawie wieloletnich testów naszych produktów możemy śmiało stwierdzić, że makijaż permanentny wykonywany metodą PUREBEAU nie jest związany z żadnym ryzykiem.

 

Czy to bardzo boli?

Przy każdej ingerencji odczuwa się niewielki ból. Tak jest i tutaj. Pracujemy delikatnie i tak staramy się przygotować skórę, żeby odczuwali Państwo zaledwie mrowienie. Ból jest sprawą indywidualną, jedni czują mocniej a drudzy nie czują prawie nic. W każdym razie nigdy nie jest to ból nie do zniesienia.

 

Jak długo się goi?

Jedyna niedogodność po wykonanym makijażu to złuszczenie się naskórka na 3-4 dzień po zabiegu. Na przyspieszone gojenie ma wpływ odpowiednia pielęgnacja i natłuszczanie. Gojenie trwa średnio 2-7 dni.

 

 

Jak jest on wykonywany?

Makijaż

Podczas konsultacji, szczegółowo omawiamy, jakie są Państwa oczekiwania co do wyglądu, doradzamy i wykonujemy próbny makijaż, tak abyście mogli Państwo upewnić się czy o taki wizerunek właśnie chodzi. Ustalamy kształt i kolor optymalny do typu urody.

 

Makijaż permanentny powinien być bardzo naturalny i tylko podkreślać rysy twarzy. Najpierw nanosimy na skórę znieczulający fluid, który zacznie działać w ciągu 5 minut. Następnie delikatnie rysujemy igłą z barwnikiem kontury i ostrożnie otwieramy górną warstwę skóry. W międzyczasie lekko znieczulamy i dalej rysujemy kontury. Zawsze podczas naszej pracy zwracamy uwagę na to, aby makijaż był jak najbardziej naturalny, tzn. zawsze pracujemy na dwóch różnych pigmentach, aby podkreślić naturalność.Podczas zabiegu może dojść do podrażnienia, zaczerwienienia lub obrzęku skóry, ale objawy te szybko ustępują.

 

Po dwóch dniach od zabiegu naskórek zaczyna się dyskretnie złuszczać - jest to proces naturalny. Bardzo ważne jest ciągłe nawilżanie odpowiednimi preparatami oferowanymi przez osobę wykonującą makijaż permanentny - linergistkę. Przez pierwsze 2 tygodnie po zabiegu nie należy chodzić do sauny ani do solarium. W 4-5 dni po zabiegu zabarwienie makijażu blednie do 50% barwy wyjściowej, dlatego nie należy niepokoić się tym, że bezpośrednio po zabiegu barwa jest dość intensywna, nawet przy wykonaniu makijażu bardzo delikatnego.

 

W cenę zabiegu wliczona jest druga wizyta, po upływie 2-4 tygodni, która ma na celu wzmocnienie i utrwalenie rezultatów.

 

Wykonanie zabiegu

Dysponujemy nowoczesną aparaturą, dzięki której zabiegi wykonywane w naszym Studiu to gama możliwości jaką oferuje medycyna estetyczna. Przy pomocy urządzenia do delikatnego (subtelnego) pigmentowania zostaje wprowadzona farba/kolor pochodzenia naturalnego, nietoksyczny i nie alergizujący, do drugiej warstwy skóry czyli naskórka.

 

Farby te są absolutnie neutralne dla skóry i są przetestowane antyalergicznie. Wybrany odcień koloru uwidocznia się po kilku dniach od zabiegu. Z upływem lat dochodzi do stopniowego rozjaśnienia barwnika, średnio 20% rocznie. Przy bardzo słabo nasyconych makijażach barwnik będzie szybciej niewidoczny, co należy uwzględniać przy wyborze kolorystyki.

 

 

Przeciwwskazaniem do zabiegu jest:

 

 

Makijaż permanentny to przede wszystkim dążenie do doskonałości, wielka wygoda, oszczędność czasu i pieniędzy, a co najważniejsze: widoczny, natychmiastowy efekt. Bądź piękna o każdej porze dnia i nocy

 

 

Precyzyjna i bezpieczna metoda PUREBEAU

Pigmentacja estetyczna okolic oczu

Pigmentacja estetyczna brwi

Pigmentacja estetyczna ust

Jak do nas trafić

Studio Kosmetyki Profesjonalnej

Nadbrzeżna 34 (I piętro budynku pływalni)
33-300 Nowy Sącz

kontak mailowy

studio@akbeautyline.pl

biuro@akbeautyline.pl

szkolenia@akbeautyline.pl

zadzwoń do nas

+48 512 370 513
+48 535 804 560

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piatek: 10.00 - 18.00
Sobota: 10.00 - 14.00
Niedziela: Nieczynne

AK beuty line w sieci

Google Facbeook Youtube

Zapisz się na zabieg