Aktualnie jesteś tutaj: Strona główna AK Beauty Line - O nas

AK Beauty Line - O nas


AK Beauty Line Permanent Make-up Studio zostało założone w 2008 roku przez Anetę Kaszowską, która pragnąc sprostać wysokim standardom dzisiejszej kosmetyki położyła główny nacisk na holistyczne podejście do spraw zdrowia i urody.

 

W obecnej chwili posiadamy jedną z najszerszych ofert na sądeckim rynku kosmetycznym. Studio AK Beauty Line od początku starało się być innowacyjne w swoich działaniach. To my jako pierwsi mieliśmy możliwość zaproszenia Naszych klientów na zdrowe opalanie metodą AIR BRUSH, i to u nas jako pierwszych zostały wykonane makijaże permanentne na tak prestiżowym urządzeniu i precyzyjną metodą PUREBEAU.

 

Cały czas rozwijamy się i poszerzamy ofertę śledząc oraz zaszczepiając najnowsze osiągnięcia kosmetologii i medycyny.

 

Zapraszamy do świata piękna
Zadbamy o Twoją skórę, zrobimy efektowny makijaż trwały, zapewnimy relaks i regenerację sił. Możemy dla Ciebie zatrzymać, a nawet cofnąć czas. Bo jesteśmy profesjonalistami. Zapraszamy do świata piękna, w którym zadbamy właśnie o Ciebie.

 

Spełnij swoje marzenia o lepszym i piękniejszym życiu. Dla każdej z nas atrakcyjny wygląd ma bowiem ogromne znaczenie. Wzmacnia poczucie własnej wartości, poprawia samopoczucie, pomaga osiągać sukcesy zarówno w życiu zawodowym i osobistym.

 

Odpręż ciało i umysł Studio AK Beauty Line działa nie tylko na ciało, ale również na wszystkie zmysły. Nowoczesne otoczenie jasnych barw cieszy oczy, a do uszu dociera łagodna, relaksująca muzyka co pozwala uciec na chwilę od zgiełku świata, codziennych problemów i prozy życia.

 

Zaufaj profesjonalistom
W Naszym Studio zależy nam nie tylko na Twoim dobrym samopoczuciu i urodzie, ale także pełnym bezpieczeństwie. Dlatego gwarantujemy całkowitą sterylność zabiegów, najlepszy sprzęt dostępny na rynku oraz doświadczenie i kompetencje Naszych pracowników.

 

OSIĄGNIĘCIA
2012 r. - MISTRZYNI POLSKI W „ Metamorfozie bez skalpela” 2012
2012 r. – wyróżnienie w konkursie „ Mój sposób na biznes”
2012 r. – Finalistka Mistrzostw Polski w Makijażu Permanentnym 2012

Jak do nas trafić

Studio Kosmetyki Profesjonalnej

Nadbrzeżna 34 (I piętro budynku pływalni)
33-300 Nowy Sącz

kontak mailowy

studio@akbeautyline.pl

biuro@akbeautyline.pl

szkolenia@akbeautyline.pl

zadzwoń do nas

+48 512 370 513
+48 535 804 560

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piatek: 10.00 - 18.00
Sobota: 10.00 - 14.00
Niedziela: Nieczynne

AK beuty line w sieci

Google Facbeook Youtube

Zapisz się na zabieg